Villa Altura
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Altura Riviere-Salee με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο.
Η βίλα με 1 μπάνιο απέχει 7 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως Forêt départementale-domaniale de Montravail.
Η παραθεριστική κατοικία προσφέρει θέα στη θάλασσα, που κάνει τη διαμονή των επισκεπτών ακόμα πιο ευχάριστη. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους roll in και ξεχωριστή τουαλέτα. Πετσέτες επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με βασικές παροχές, όπως ηλεκτρικός βραστήρας, ψυγείο και φούρνος.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Anse Corps de Garde4446 χλμ.
- Forêt départementale-domaniale de Montravail1900 χλμ.
- Αποστακτήριο για ρούμι Trois-Rivieres3348 χλμ.
- Gravure Rupestres1857 χλμ.
- Tropicanyon4476 χλμ.
- Gros Raisins4900 χλμ.
- Plage de Sainte Luce4352 χλμ.
- Anse Mabouyas4372 χλμ.
- Le Cap 1014863 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Villa Altura;
Οι πελάτες της η Villa Altura μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από η Villa Altura;
Η Villa Altura απέχει 20 χλμ. από το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Altura;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Altura αποτελεί 158$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Villa Altura διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Altura θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.